Trainers

A Selectie-turnen dames
Gina Joyce
Arie de Korte Gina Kemmeren Joyce Papeveld
Hoofdtrainer A-selectie dames Trainster A-selectie dames Trainster A-selectie dames
naomi houtzager
Anne-Li Slootmaaker Naomi Houtzager Tom Verhof
Trainster A-selectie dames Trainster A-selectie dames Trainer A-selectie dames
sanne Tamerus
Sanne Tamerus Daphne Rotte
Trainster A-selectie ondersteuning Trainster A-selectie dames
A-selectie heren turnen
Jutta Padmos Tessa Roggeband Jur van der Welt
Hoofdtrainster A-selectie heren

 

Trainster A-selectie heren Trainer A-selectie heren
Liam Ruff Xin Da van der Wekken
Trainer A-selectie heren Trainster A-selectie heren
B-selectie dames turnen
babette
Babette Verkerke  Tom Verhof Heping Harsveldt
Hoofdtrainster B-selectie dames  Trainer B-selectie dames Trainster B-selectie dames
Joyce
Senna Vrijland Patricia Bakelaar Joyce Papeveld
Trainster B-selectie dames Trainster B-selectie dames Trainster B-selectie dames
B-selectie heren turnen
Barbara van den Berge Levi Ommering
Hoofdtrainster B-selectie heren Trainer B-selectie heren
C-selectie dames turnen
Rome
Romée Baart Daphne Rotte Noah de Ruijter
Hoofdtrainer C-selectie dames Hoofdtrainster C-selectie dames Trainster C-selectie dames
Patricia Bakelaar Suus Baart
Trainster C-selectie dames Trainster C-selectie dames

 Selectie acrogym 

 
Wendy Huyzen  Angela Schoute Emil Angelov
Hoofdtrainster Acrogym Hoofd trainster Acrogym Trainer Acrogym
Rome
Carola Minkels Romée Baart Melissa Dooge
Trainster Acrogym Trainster Acrogym Staigare CIOS acrogym
Lesley Huyzen Laura van Ginkel
Trainster Acrogym Trainster Acrogym
Pré-selectie woensdag  
Barbara van den Berge Heping Harsveldt Levi Ommering
Trainster Pré-selectie woensdag Trainster Pré-selectie woensdag Trainer Pré-selectie woensdag
Pré-selectie vrijdag
Gina
Gina Kemmeren Rosanne Mol
Trainster Pré-selectie vrijdag Trainster Pré-selectie vrijdag
Bodygym maandag
Annelies van der Maas
Trainster Bodygym
Kind – en Oudergym
Gina milou verkerke
Gina Kemmeren Mareij van Oever Milou Verkerke
Trainster kind- en oudergym Trainster kind- en oudergym Trainster kind- en oudergym
Anouk Dalebout
Trainster kind- en oudergym
Vrij-Turnen
Annelies van der Maas
Trainster vrij-turnen
Recreatie acrogym

 

 

Magda Leijten Yvonne van Dam
Acrogym Acrogym
Anouk Hofman Kayleigh Schoute
Acrogym Acrogym
Recreatie turnen woensdagmiddag
Barbara van der Berge
Trainster woensdag recreatie groep
  Recreatie turnen Delta Sport donderdag
 
 Nienke in’t Anker  José Ringelberg Senna Giljam
 Hoofdtrainster recreatie turnen Trainster Gym/turnen Trainster
 Tatum Radecke Sophie Bolle Chayenne Bakelaar
 Trainster recreatie turnen Trainster recreatie turnen Trainster recreatie turnen
Recreatie turnen vrijdag
Robin Rebel Nadine den Adel Kiki Otte
Hoofdrainster recreatie turnen Trainster recreatiegym Trainster recreatie turnen

Free-Running Delta

Boris Odiot Jelles van Geffen  Liam Ruff
Hoofdtrainer freerunnen  Hoofdtrainer freerunnen  Trainer freerunnen
Jason Brumond  Lasse Vellema  Jonathan den Boer
Trainer freerunnen  Trainer freerunnen Trainer freerunnen
Kylan Fluit Iza Launspach Hugo Holwerda
Trainer Freerunnen Trainer freerunnen Trainer freerunnen

Springgroepen vrijdag

 
 Robin Rebel Mila Radecke  Maurice van Dam
Hoofdtrainster springgroepen Trainster springgroepen Trainer springgroepen
Eva Bienefelt Quinten Nooij Elianne Biesma
Trainster springgroepen Trainer springgroepen Trainster Springgroepen
Nikki Vrijland Caetlin Rode Emy van Bleijswijk
Trainster springgroepen Trainster springgroepen Trainster springgroepen
Kiki Otte
Trainster springgroepen