Trainers

TD Selectie D 1 t/m  4 turnen dames
Charlotte van Gils Marika Padmos Senna Vrijland
 Algemeen hoofdtrainer Hoofdtrainer Trainer turndames
Nikki Vrijland Sarah Brozius Leonie Bestman
trainer turndames trainer turndames trainer turndames
babette
Babette Verkerke Britt Ommering Leonie Zoutewelle
Ondersteuning algemeen Trainster Trainster
Sophia Zijp
Trainster
A-selectie heren turnen
Jutta Padmos Ian Geertse Alicia van Nieuwenhoven
Hoofdtrainster trainer Trainster
Yara Zoutewelle Stan de Looze
trainster jongens 5 t/m 7 jaar Trainer
C-selectie dames turnen
Romée Baart Noah de Ruijter
Hoofdtrainer C-selectie dames Trainster C-selectie
Fleur Brockhus Chayenne Bakelaar Anouk Hofman
Hoofdtrainster C-selectie Trainster C-selectie Trainster

 Selectie acrogym 

 
Wendy Huyzen  Angela Schoute Emil Angelov
Hoofdtrainster Acrogym Hoofd trainster Acrogym Trainer Acrogym (bij oproep)
Carola Minkels Yara Zouttewelle Fleur Isakson
Trainster Acrogym Trainster Trainster
Lesley Huyzen Stef van der Locht Sanne Tamerus
Trainster Acrogym Trainer Acrogym Trainster
Davy Fonteine Yara van Tiggelen Melissa Dooge
Trainer Trainster Trainster
Voorselectie Woensdag
milou verkerke
Milou Verkerke Cora Hout Rosanne Mol
Hoofdtrainster voorselectie Trainster Trainster
Lisa Zondervan Bob Zijlmans Sanne Tamerus
Trainster Trainer trainster
D-selectie vrijdag
Cora Hout Christel de Ligt
Hoofd trainster trainster
Bodygym maandag
Vacature
Trainster Bodygym
Kind – en Oudergym
milou verkerke
Milou Verkerke Marinda Meijer Cora Hout
Vrijdag kind- en oudergym Woensdag kind- en oudergym Vrijdag kind- en oudergym
Andrea de Jong Annemieke Vijferberg Lizanno de Weerdt-van Den Eshof
woensdag kind- en oudergym vrijdag kind- en oudergym woensdag kind- en oudergym
Anouk Dalebout
vrijdag kind- en oudergym
Vrij-Turnen

Donderdag

Lars Vellema Liam Ruff Amy Leijten
  Recreatie turnen Delta Sport donderdag
 Marinda Meijer

 

Ilse de Ronde Sofie Kouwenberg
 Hoofdtrainer trainster trainster
Senna Groenendijk Elianne Biesma Yeline Sauerbier
 Trainster

 

Trainster

 

Trainster

 

Marjoled Nagtegaal-Boot Thalia Krijger
trainster trainster
Recreatieturnen (peutergym) donderdag (4 en 5 jaar)
Yeline Sauerbier Thijs van Welt
Hoofdtrainster trainer
Recreatie turnen vrijdag
Cora Hout Alicia van Nieuwenhoven Romany Hanse
Hoofdtrainster recreatiegym vrijdag Trainster Trainster
Thijs van Welt Joas Hout Christel de Ligt
 trainer trainer Trainster
Evi van Dongen
trainster in opleiding

Free-Running Delta

Lasse Vellema  Kenaz Vaane
Hoofdtrainer  trainer
Maarten Hanse  Sander van Snippenberg Thijs Everaarts
Trainer  Trainer Trainer
Toby Landegent Jonas Geluk Amber van Klinken
Trainer Trainer in opleiding Trainster

Springgroepen vrijdag

Nikki Vrijland Romany Hanse Quinty van der Wekken
Hoofdtrainer  2e hoofdtrainer Trainster
Thalia Krijger
Trainster Springgroep