Trainers

TD Selectie D 1 t/m  4 turnen dames
Daphne Rotte Heping Harsveldt Olga Chilibi
Hoofdtrainer Hoofdtrainer Choreografie
Sterre Bosma Sarah Brozius Koos Hamels
trainster turndames trainster turndames Trainer/begeleider TSZ/DS
babette
Babette Verkerke Nikki Vrijland
Ondersteuning Trainster
A-selectie heren turnen
Jutta Padmos Iman Padmos Sander Geertse
Hoofdtrainster Hoofdtrainer Trainer
Robin Rebel
Trainster
C-selectie dames turnen
Rome
Romée Baart Annegreet de Ronde Noah de Ruijter
Hoofdtrainer C-selectie dames Trainster C-selectie dames Trainster C-selectie dames
Fleur Brockhus Chayenne Bakelaar Olga Chilibi
Hoofdtrainster C-selectie Trainster C-selectie Choreografie
Sofie Zondervan
Trainster

 Selectie acrogym 

 
Wendy Huyzen  Angela Schoute Emil Angelov
Hoofdtrainster Acrogym Hoofd trainster Acrogym Trainer Acrogym
Carola Minkels Eva Bienefelt Anna Griffioen
Trainster Acrogym Trainster Acrogym Trainster Acrogym
Lesley Huyzen Stef van der Locht Amy Leijten
Trainster Acrogym Trainer Acrogym Trainster
Voorselectie Woensdag
milou verkerke
Milou Verkerke Cora Hout Olga Chilibi
Hoofdtrainster voorselectie Trainster Trainer
Lisa Uiterwijk
Trainster Stage
Bodygym maandag
Annelies van der Maas Olga Chilibi
Trainster Bodygym Trainer
Kind – en Oudergym
milou verkerke
Milou Verkerke Marinda Meijer Olga Chilibi
Vrijdag kind- en oudergym Woensdag kind- en oudergym Vrijdag en woensdag
Cora Hout Andrea de Jong
Trainster kind- en oudergym Trainster kind- en oudergym
Vrij-Turnen

Donderdag

Lars Vellema Liam Ruff
Recreatie acrogym

Donderdag

 

 

Senne Groenendijk Anouk Hofman
Acrogym Acrogym
Acrodemogroep
Aurelia Ciarelli Sascha Welleman Fleur Isakson
Hoofdtrainster Hoofdtrainster Trainster
  Recreatie turnen Delta Sport donderdag
 Elianne Biesma Eunice Storm Sophie Bolle
 Hoofdtrainer Trainster Trainster
Senna Groenendijk Elize Roozemond Yeline Sauerbier
 Trainster recreatie turnen Trainster recreatie turnen Trainster recreatie
Suus Baart Senna Giljam Nadine van den Andel
Trainer Trainer stage Trainster
Recreatie turnen vrijdag
Cora Hout Alicia van Nieuwenhoven Olga Chilibi
Hoofdtrainster recreatiegym vrijdag Trainster  Trainster

Free-Running Delta

Boris Odiot Jelles van Geffen  Liam Ruff
Hoofdtrainer  Hoofdtrainer  Hoofdtrainer
Jason Brumond  Lasse Vellema  Jonathan den Boer
Trainer  Trainer Trainer
Maurice van Dam Iza Launspach Sander van Snippenberg
Trainer Trainer Trainer

Springgroepen vrijdag

Elianne Biesma Nikki Vrijland Quinty van der Wekken
Hoofdtrainster springgroepen 2e Hoofdtrainer springgroepen Trainer
Romany Hanse Julian Verwei Robin Rebel
3e Hoofdtrainer springgroepen Stage trainer Trainster