Gezamenlijke turnwedstrijd GV Delta Sport Zierikzee en WIK Sint Annaland zaterdag 26 juni

GV Delta Sport Zierikzee en WIK Sint Annaland houden gezamenlijk een turnwedstrijd voor de 5e en 6e divisie in de turnhal van Laco Sportcentrum op zaterdag 26 juni.

TIP: De tribune is open maar hou je wel aan de 1,5 meter afstand vanaf 18 jaar

De turnsters van GV Delta Sport en WIK Sint Annaland hebben op zaterdag 19 juni een gezamenlijke training gehad.

 

Hoe laat Wie/wat/waar
13:15 Aanwezig, omkleden meiden ronde 1
13:30 Start warming up in hal 1
13:55 Einde warming up, verzamelen in groepjes voor de turnhal
14:00 Opmars naar toestellen
14:05 – 14:25 1e toestelronde (incl. warming up)
14:30 – 14:50 2e toestelronde (incl. warming up)
14:55 – 15:15 3e toestelronde (incl. warming up)
15:20 – 15:40 4e toestelronde (incl. warming up)
15:15 Aanwezig, omkleden meiden ronde 2
15:30 Start warming up ronde 2  in hal 1
15:45 – 15:55 Einde wedstrijd 1, gevolgd door prijsuitreiking
15:55 Einde warming up, verzamelen in groepjes voor de turnhal
16:00 Opmars naar toestellen
16:05 – 16:25 1e toestelronde (incl. warming up)
16:30 – 16:50 2e toestelronde (incl. warming up)
16:55 – 17:15 3e toestelronde (incl. warming up)
17:20 – 17:40 4e toestelronde (incl. warming up)
17:45 – 17:55 Einde wedstrijd 2, gevolgd door prijsuitreiking

 

 

 

Indeling ronde 1

Naam Niveau Vloer Sprong Brug Balk Totaal
Anna Hoekman Pre instap D2          
Indy Kromdijk Pre instap D2          
Fleur Borst Pre instap D2          
           
Nine van Veen Instap D2          
Vera Flikweert Instap D2          
Joy Bolier Instap D2          
Nadia v.d Perk Instap D2          

 

Naam Niveau Sprong Brug Balk Vloer Totaal
Sofie Kouwenberg Pupil 1 D3          
Mya Klijn Pupil 1 D3          
Imke van Dijke Pupil 1 D3          
Vera Kik Pupil 1 D3          
Evi van Almenkerk Pupil 1 D3          
Regina v.d Perk Pupil 1 D3          
Amelia Izban Pupil 1 D3          

 

Naam Niveau Brug Balk Vloer Sprong Totaal
Julia Heijboer Pupil 1 D2          
Sera Tax Pupil 1 D2          
Lieke v.d Burg Pupil 1 D2          
Eva Blom Pupil 1 D2          
Quinty v.d Wekken Pupil 2 D2          

 

Naam Niveau Balk Vloer Sprong Brug Totaal
Laura Boogaard Pupil 2 D3          
Ruth Simmelink Pupil 2 D3          
Kaylee Bolier Pupil 2 D3          
Esmee van Poortvliet Pupil 2 D3          
Iris Leemreijze Pupil 2 D3          
Carlijn Burgers Pupil 2 D3          

 

Indeling ronde 2

 

Naam Niveau Vloer Sprong Brug Balk Totaal
Mirthe de Jonge Jeugd 1, D2          
Leonie Vrolijk Jeugd 1, D2          
Dana Vrijhof Jeugd 1, D2          
Iris Bazen Jeugd 1, D2          
Esra v.d Noort Jeugd 1, D2          

 

Naam Niveau Sprong Brug Balk Vloer Totaal
Nikki Vrijland Jeugd 2, 6e divisie          
Ilona Hoogerwerf Jeugd 2, 6e divisie          
Ashley Elenbaas Jeugd 2, 6e divisie          
Noa Lindhoud Jeugd 2, 6e divisie          
Tessa Gunter Jeugd 2, 6e divisie          
Anouk Gierman Jeugd 2, 6e divisie          

 

Naam Niveau Brug Balk Vloer Sprong Totaal
Romany Hanse Junior, 6e divisie          
Merel de Glopper Junior, 6e divisie          
Madelief van Dam Junior, 6e divisie          
Marit van Dijk Junior, 6e divisie          
Anna Zoetewij Junior, 6e divisie          
Elianne Biesma Senior, 6e divisie          

 

Naam Niveau Balk Vloer Sprong Brug Totaal
Fenna van Kranen Jeugd, 5e divisie          
Rosalie Nelisse Jeugd, 5e divisie          
Romy Noort Jeugd, 5e divisie          
             
Chiara Wesdorp Junior, 3e divisie          
Naomi de Graaf Senior, 4e divisie