Buitentrainingsrooster van vrijdag 22 mei tot zaterdag 30 mei

Buitentrainingen bij

GV Delta Sport

Van vrijdag 22 mei tot

zaterdag 30 mei

 

Indien het regent kan er niet worden getraind..bij beetje motregen dan bepalen de trainers of het verantwoord is

Volg de website voor updates over de buitentrainingen

Wij houden de weerradar goed in de gaten

Kunstgrasveld tegenover Laco is nu de turnlocatie voor buiten

Trainingsrooster voor buitentrainingen:
Alle trainingen worden gegeven op kunstgrasveld naast Laco (kleine veld)
Vrijdag 22 mei:
14.30 uur  –  15.45 uur:  Recreatie turnen vrijdagmiddag
15.00 uur  – 17.30 uur :  A-jongens selectie turnen op De Hooge Meet in Kerkwerve
15.00 uur  – 16.30 uur:   Pré-selectie
16.00 uur –  18.00 uur :  A-selectie dames turnen
16.00 uur  – 17.30 uur:   B-jongens selectie (trainen eenmalig in Middelharnis)
18.00 uur – 19.00 uur :  Springgroepen 5 tot 12 jaar en tweede groep vanaf 13 jaar.
Zaterdag 23 mei:
09.00 uur  – 11.30 uur:  Acrogymnasten
11.45 uur  – 14.00 uur:  B-selectie dames turnen
14.00 uur  – 16.00 uur:  C-selectie dames turnen
Maandag 25 mei:
 09.45 uur   —  10.45 uur   : Bodygym
15.00 uur  – 16.00 uur:  B-jongens selectie turnen kleine groep
15.00 uur  – 16.00 uur:  Recreatiegroep maandagmiddag
16.00 uur –  17.30 uur:  B- jongens selectie andere groep
15.30 uur –  18.00 uur:  A-selectie dames turnen
17.30 uur – 19.00 uur:   Freerunnen maandaggroep
Dinsdag 26 mei
15.30 uur  – 17.00 uur: B-selectie dames turnen
15.45 uur  – 16.45 uur Extra traing voorselectie Acro 2
15.00 uur  – 17.30 uur; A-selectie jongens turnen op de Hooge Meet in Kerkwerve
17.30 uur – 19.00 uur: Freerunnen dinsdagavond groep
                                          En woensdag groep in twee leeftijdsgroepen
Woensdag 27 mei
9.30  uur   —  10.15 uur Kind- en oudergym 1 tot 2,5 jaar
10.30 uur  —  11.15 uur Kind- en oudergym 2,5 tot 4 jaar
13.15 uur  –  14.15 uur : Recreatiegroep woensdag
14.30 uur  –  16.00 uur:  Pré-selectie
15.30 uur  –  18.00 uur:  A-selectie dames turnen
17.30 uur  — 18.30 uur:  Acro onderbouw tot 12 jaar
17.30 uur  —  18.30 uur Training voorselectie Acro 2 extra
18.30 uur —  19.30 uur: Acro met de bovenbouw en van af 13 jaar en ouder
Donderdag 28 mei:
16.00 uur  –  17.00 uur:  Recreatie 4-6 jaar
17.15 uur  –   18,30 uur:  Recreatie 6-10 jaar
18.45 uur  –  20.00 uur:  Recreatie 11 en 12 jaar en 13 tot 18 jaar (worden twee groepen gemaakt)
16.30 uur  –  18.300 uur:  C-selectie dames turnen jongste groep
16.30 uur  –  18.30 uur :  C-selectie dames turnen andere groep 13/18 jaar
19.00 uur  — 20.00 uur : Vrij turnen
 
Vrijdag 29 mei:
 
 9.30  uur   — 10.15 uur Kind- en oudergym 1 tot 2,5 jaar
10.30 uur  —  11.15 uur Kind- en oudergym 2,5 tot 4 jaar
14.30 uur  –  15.45 uur recreatie turnen vrijdagmiddag
15.00 uur  – 17.30 uur A-jongens selectie turnen op De Hooge Meet in Kerkwerve
15.00 uur  – 16.30 uur Pré-selectie
16.00 uur –  18.30 uur A-selectie dames turnen
16.00 uur  – 17.30 uur B-jongens selectie
18.00 uur – 19.00 uur springgroepen 5 tot 12 jaar en tweede groep vanaf 13 jaar.
Zaterdag 30 mei:
09.00 uur  – 11.30 uur Acrogymnasten
11.45 uur  – 14.00 uur B-selectie dames turnen
12.15 uur  — 13.45 uur Acro 2 voorselectie
14.00 uur –  16.00 uur C-selectie dames turnen

Voorlopig gaan we er vanuit dat de buitentrainingen door gaan zolang we geen groen licht krijgen van het ministerie om in de turnhal te mogen trainen.

Mogelijkheid bestaat dat er wijzigingen komen maar dan laten we dat weten zo snel mogelijk

Protocol staat op website linkerkant