Open Zeeuwse Acro kampioenschappen (OZAK 4 en 5 januari 2020)

Deelnemerslijst onder aan de pagina

Lees hier alles over de 4e editie OZAK

De inschrijving is inmiddels gesloten

Op deze pagina komt alle info over de OZAK op zaterdag 4 en zondag 5 januari 2020.

De inschrijvingen is geopend voor de Open Zeeuwse Acro Kampioenschappen

Klik hier voor het inschrijfformulier als PDF

Klik hier voor het inschrijfformulier als Word bestand
(Klik met de rechtermuisknop op bovenstaande link en kies “Opslaan als” om het Word bestand op je computer op te slaan, vul het formulier in op je computer en mail het ingevulde formulier naar ozak@deltasportgym.nl)

 

GV Delta Sport

Lange Blokweg 27a 4301 NW Zierikzee

Rabobank  IBAN nummer: NL83RABO0150102666

Inschrijving Handelsregister 40309991

Website: www.deltasportgym.nl/

   

Bezoekadres:
Laco Sportcentrum Schouwen-Duiveland
Lange Blokweg 27a                                                                                  

4301 NW Zierikzee

tel. 06-30521717                                                                       

ozak@deltasportgym.nl

                        

 Zierikzee , 23 september 2019

Betreft: Uitnodiging 4e OZAK A/B/C/D/E/instap-niveau

Beste trainers,

Op zaterdag 4 en zondag 5 januari 2020 houdt GV Delta Sport Zierikzee voor het 4e  jaar oprij het Open Acro Delta Sport toernooi/ Zeeuwse kampioenschappen A/B/C/D/E/instap-niveau.

Onder voorbehoud, hangt af van de aantal inschrijvingen, is D/E instap-niveau op zaterdag en A/B/C op zondag.

Met dit toernooi willen we de saamhorigheid met de verenigingen vergroten en de acro sport promoten.

Graag nodigen wij  de Acro gymnasten van uw vereniging uit om deel te nemen aan deze wedstrijd.

De wedstrijden worden gehouden in onze turnhal in het Laco Sportcentrum Schouwen-Duiveland te Zierikzee

Entreeprijzen:  t/m 12 jaar: € 1,50 – vanaf 13 jaar € 3,50.

Het is verplicht om bij aanmelding ook juryleden te leveren. Zowel bij deelname ABC als bij deelname DE-niveau minimaal 1 jurylid.

De aanmeldingen graag zo spoedig mogelijk, maar uiterlijk voor maandag 18 november 2019 opsturen naar: ozak@deltasportgym.nl

 De inschrijving wordt pas geldig zodra het inschrijfgeld van € 12,50 per deelnemer is bijgeschreven o.v.v. OZAK en de naam van de vereniging. Het rekening nr. is NL83RABO0150102666

Met vriendelijke groet,

Namens GV Delta Sport  Zierikzee

Wedstrijdcommissie OZAK

Wendy Huijzen

    

  

OZAK (Open zeeuwse Acro kampioenschappen)

Op weg naar een record aantal team inschrijvingen

Inmiddels 163 teams ingeschreven

Zierikzee – De vierde editie van OZAK op zaterdag 4 en zondag 5 januari 2020 is op weg naar een record aantal teamsinschrijvingen. Momenteel zijn er inmiddels bij A/B/C/D/E categorië 163 teams met 400 gymnasten officieel ingeschreven en er kan nog tot eind november worden ingeschreven. Bij de 3e editie januari 2019 waren er 94 teams die toen actief waren in het Laco-Sportcentrum op de mooie vloer in de turnhal.

Inmiddels hebben deze clubs ingeschreven: Longa Utrecht, SVH Hellendoorn, Thor Sas van Gent, Bredagym, Olympia Landgraaf, Delta Sport, Dos Rijssen, VTV Vlissingen, KDO Hellevoetsluis, Leleaart Wijchen, Doto Bergschenhoek, Devona Wateringen en Allianza Waalwijk, United Amstelveen, Wilhelmina Bocholt en Gymsport Leiden, NGV Nieuwerkerk, Dovona Wateringen, Balans Kerkrade, Udi Bergen op Zoom, Forza Goes, Olympia Landgraaf , Volonte uit Meppel en Turnoss uit Oss. De inschrijving sluit eind november.

De eerste OZAK in 2017 startte met 31 teams, 2018 met 69 teams en 2019 waren er 94 teams.

Bericht voor deelnemende teams en trainers

Zierikzee, 26 november 2019

Beste trainers,

We zijn druk bezig met de voorbereidingen voor onze 4e OZAK op 4/5 januari 2020.

Ter info :

Muziek : Deze kan worden aangeleverd middels MP3 bestanden. Graag inleveren volgens
instructie KNGU. Muziek inleveren vóór 16 december via email naar:

ozak@deltasportgym.nl

LET OP: Verenigingen uit District Zuid hoeven geen muziek in te leveren.
Iedereen graag zelf een back-up cd meenemen naar de wedstrijd. .

Wedstrijdbladen: De wedstrijdbladen dienen vóór 16 december verzonden te worden
naar ozak@deltasportgym.nl.

Graag voor elk niveau een aparte mail. Wanneer een wedstrijdblad wordt ingeleverd ná de vermelde datum
zal een aftrek gehanteerd worden van 0.3 voor elk wedstrijdblad. Aanpassingen op de dag zelf zullen alleen in het geval van blessure
geaccepteerd worden en moet dan bekend zijn vóór de juryvergadering van de wedstrijddag.

Programma: (onder voorbehoud) zaterdagmorgen:

E instap, E jeugd en E junioren
Algemene warming up : 07.45 uur wedstrijdvloer en inturnhal
Prijsuitreiking : 13.00 uur
Zaterdagmiddag:

E senioren, D jeugd, D junioren en D senioren
Algemene warming up: 11.30 uur in inturnhal
Prijsuitreiking : 17.30 uur

Zondagmorgen:

C-niveau
Algemene warming up: 07.45 uur wedstrijdvloer en inturnhal
Prijsuitreiking: 14.00 uur
Zondagmiddag: A en B niveau
Algemene warming up: 12.30 uur in inturnhal
Prijsuitreiking: 16.30 uur

Met vriendelijke groet,

Arco wedstrijdcommissie DS

Toos en Wendy Huijzen

P.s De inschrijving is pas definitief na betaling van de inschrijvingskosten.

 

Deelnemerslijst 4e OZAK

nr dicipline Naam Naam Naam vereniging
225 E instap duo Lieke van Oers Kaylee Rijnberg UDI
226 E instap duo Jasmijn Werter Merida Steinbrecher KDO
227 E instap duo Indy Kromdijk Neline de Reus DELTASPORT
228 E jeugd groep Manou Langermans Bo Zijlmans Lisa van Fraijenhove ALIANZA
229 E jeugd groep Zaineb Baaijens Jessie Troost Ilyza Scholten FORZA GYMNASTICA
213 E jeugd groep Fleurtje Elenbaas Anna Sheilds Anouk Walhout FORZA GYMNASTICA
214 E jeugd groep Emi Kamp Elise Jansens Maike Nieuwkamp UDI
230 E jeugd groep Prithika Ramgatie Pien Oudshoorn Morgana Lippi LONGA
211 E jeugd groep Cheniva Stuiver Chaliya Canli Fleur Swaans BREDAGYM
212 E jeugd groep Iris Eckhardt Nina Sturm Like de Koster VTV
215 E jeugd groep Annegreet de Ronde Nienke Graus Faya van Wensen DELTASPORT
191 E jeugd duo Jacky Vink Lieke Hulsker ALIANZA
231 E jeugd duo Lisa Vermaas Romee Menheere FORZA

GYMNASTICA

206 E jeugd duo Sophia Albers Aukje van Driel UDI
207 E jeugd duo Tink van Rooy Esmme Emmerik UDI
232 E jeugd duo Wietske Spits Aaf de Jong LONGA
233 E jeugd duo Do Poelen Alesia Hop DE LELEAART
203 E jeugd duo Elin Gooijers Robin van den berg BREDAGYM
204 E jeugd duo Damiënne Klarenbeek Yara keizers BREDAGYM
234 E jeugd duo Isa Groeneveld Emma den Ouden KDO
235 E jeugd duo Nina Leich Suzanne Hanse KDO
236 E jeugd duo Rosalie Aretz Lina Vrieze KDO
237 E jeugd duo Sarah van Puffelen Jinthe Kosters KDO
238 E jeugd duo Sanne Boevink Britt Boerman DEVONA
239 E jeugd MIX paar Levina Willems Felix Ahner ALIANZA
240 E jun groep Fenne Klinkert Selina Riewald Flore Bergsma UNITED
241 E jun groep Zoë Riedewald Tessa Vermin Brigitte Lauw UNITED
188 E jun groep Elise van Cleemputte Karlijn de Jonghe Indy Kindt THOR
189 E jun groep Sofia Bakker Babette Bove Lisa van de Ree BREDAGYM
242 E jun groep Ilva de Rooy Stephanie va de Meer Noni Vrieze KDO
243 E jun groep Lianna Ruisch Beau v.d. Stel Emily van Dijk KDO
244 E jun groep Elaysha v.d. Sluijs Katie van Dinteren Rosalie de Leeuw van Weenen KDO
245 E jun groep Floor van der Schilt Noortje Verheijdt Sorena Hubert DEVONA
172 E jun duo Kayra Duscha Virgie van Loo OLYMPIA
160 E jun duo Maaike van Oosterhout Lotus Begeman ALIANZA
176 E jun duo Eline Rademaker Tess Sinke FORZA GYMNASTICA
246 E jun duo Sunanda Stroop Anna van Zweeden UNITED
173 E jun duo Chayenne Sneijers Roos Beirens THOR
174 E jun duo Jinthe Verschorre Josje Meyer THOR
247 E jun duo Suus Reuvers Noah Bouwmeester DE LELEAART
175 E jun duo Maud Brochus Amy Driessen BREDAGYM
248 E jun duo Lynn van de Kooi Sienna van de Elburg KDO
249 E jun duo Alida van Triet Nerena v.d. Horst KDO
177 E jun duo Kayleigh Schouten Jara Schot DELTASPORT
178 E jun duo Chayenne Bakelaar Evi van Dongen DELTASPORT
250 E jun MIX paar Naomi Willems Rens van Gils ALIANZA
251 E sr groepen Tamara Kervezee Ilse van Pijkeren Sanne van Berge NGV
252 E sr groepen Manuela Bras Amber Knol Ulijn Hopman LONGA
157 E sr groepen Amber van der Berg Mirthe Swart Veerle de Klerk VTV
158 E sr groepen Yvonne van Dam Eva Bienefielt Kaylee v.v.d Hoek DELTASPORT
253 E sr groepen Elise van Winden Suus van Kester Sanne de Jong DEVONA
254 E sr duo Natascha Temminck Ise Deelen NGV
141 E sr duo Lotte van Gelder Joosje Fliervoet ALIANZA
142 E sr duo Valerie Vierbergen Sam Zijlmans ALIANZA
154 E sr duo Nienke van Tilburg Vera Trompent UDI
149 E sr duo Femke Boonman Lise Pronk THOR
144 E sr duo Iris van Ieperen Nienke van Maasacker TURNOSS
150 E sr duo Manon Verstraete Sara Loomans BREDAGYM
254 E sr duo Bianca Schinkel Sofie de Jong KDO
255 E sr duo Joyce v.d. Heijden Laura Montbrun KDO
152 E sr duo Monique van Belzen Sofia Bellu VTV
155 E sr duo Jard Bentlage Loes Bentlage DELTASPORT
156 E sr duo Emy van Bleijswijck Sam Bertels DELTASPORT
140 D jeugd groep Anouk Hofman Angelica Danielse Feline Menheere FORZA GYMNASTICA
256 D jeugd groep Lois Pontoh Sara Kaufmann Femke van Wezel LONGA
257 D jeugd groep Eimi Klaassen Elske Dijkstra Mea Emmers DE LELEAART
258 D jeugd groep Amberley Breetveld Charlotte Breedveld Tess Kamphorst DEVONA
133 D jeugd duo Nikki Bruins Maud Jansens FORZA GYMNASTICA
259 D jeugd duo Aiko Markus Kaylee de Ruiter GYMSPORT LEIDEN
132 D jeugd duo Saar Silvertant Lynn Jongeneelen BREDAGYM
134 D jeugd duo Senne Groenendijk Guusje DELTASPORT
135 D jeugd duo Anne Floor de Bruine DELTASPORT
128 D junior groep Mara Copal Femque Noteboom Marijne Fierloos FORZA GYMNASTICA
260 D junior groep Bloem Karis Yenay Verdun Ilse de Jong GYMSPORT LEIDEN
261 D junior groep Emma Baakman Sofie van der Leest Lena Ramaekers LONGA
127 D junior groep Yfke Roovers Robin Pluym Charlotte Verstraete BREDAGYM
262 D junior groep Stefanie Kloosterman Vera Lagendijk Lotte van der Schilt DEVONA
116 D junior duo Amber Heijnen Nina Willey OLYMPIA
263 D junior duo Macy van Mourik Skye van der Voort GYMSPORT LEIDEN
117 D junior duo Noortje Bartelen Leonie Pluer BREDAGYM
120 D junior duo Anouk Zoutendijk Julia Owiesek VTV
121 D junior duo Julia van der Maas Mara Eckhardt VTV
122 D junior duo Myrthe Jellema Jimena Blommaaert VTV
118 D junior duo Laura van Ginkel Ilse de Ronde DELTASPORT
119 D junior duo Melissa d’Hooge Saphira van Damme DELTASPORT
97 D sr groep Sylvie Vromans Willemijn de Haas Valerie Vierbergen ALIANZA
264 D sr groep Louise Huizing Jasmijn Snijder Guusje ten Berge DOS
108 D sr groep Nienke van den Boom Milou Lepoeter Iris Westrate FORZA GYMNASTICA
106 D sr groep Frederique de Graeve Lobke de Bruijne Kathleen de Jonghe THOR
107 D sr groep Ceder de Vos Nadia Korts Dorien Kemps BREDAGYM
265 D sr groep Myrna Kattestaart Lisanne v.d. Meer Tessa Simons KDO
109 D sr groep Anouk Vreeke Nienke de Munter Maren Matthijsse VTV
110 D sr groep Milou Verkerke Larissa Bakelaar Daphne Rotte DELTASPORT
266 D sr groep Deveney van de Knaap Iris Brekelmans Lynn Batelaan Valsta DEVONA
267 D sr groep Charlotte Valstar Kee van Dongen Lynn Dijkshoorn DEVONA
88 D sr duo Demi Schäfer Lore te Lam OLYMPIA
268 D sr duo Sara Elsakkers Ilse de Loyer GYMSPORT LEIDEN
90 D sr duo Floor de Vos Babet van Bokhoven THOR
269 D sr duo Eveline Litjens Didi van Dreumel DE LELEAART
91 D sr duo Chanellivy Richelieu Anouk van Bokhoven BREDAGYM
92 D sr duo Roos Swaans Agnes Flinkenflögel BREDAGYM
270 D sr duo Renske Gorissen Ilse van Dijk KDO
271 D sr duo Melanie Pierse Samantha v.d. Meer KDO
94 D sr duo Gabrielle Bruins-Slot Yentel Wouters VTV
95 D sr duo Sascha Welleman Rachel Spelier DELTASPORT
111 D sr MIX paar Sybren Koole Kyra Verschuure FORZA GYMNASTICA
271 C jun groep Lauri ter Brugge Zoey Vliek Elin Schuurman HELLENDOORN
272 C jun groep Yara Wolsak Aileen Meiboom Fenna Meijer UNITED
273 C jun groep Mayke van Vliet Sara de Boer Maartje Blom UNITED
274 C jun groep Anna Baakman Hilde Mecking Jade van den Akker LONGA
275 C jun groep Renee Kossen Bo van den Bliek Arielle van Mulligen LONGA
276 C jun groep Amy kempen Susan van Hulst Anne Beming DE LELEAART
80 C jun groep Benisa Stuiver Lara Wehrens Jasmina Vaarhold BREDAGYM
81 C jun groep Yara van Tiggelen Larissa Bakelaar Senna Vrijland DELTASPORT
277 C jun groep Dinte Vlietstra Samira Gille Jet van der Hoek DOTO
278 C jun groep Rianne Hofstra Tamara Spijkerman Lina Amghar DOTO
67 C jun duo Lyuna Marcelis Dalisha dos Santos ALIANZA
72 C jun duo Fleur Brochus Jara .d. Zande DELTASPORT
73 C jun duo Amy Leijten Melissa Bakelaar DELTASPORT
279 C jun duo Nikki Boer Evy v.d. Bosch DOTO
280 C jun duo Paris de Leon Mette Knoester DOTO
281 C jun duo Mikolaj Munik Britt v.d. Klugt DOTO
282 C jun duo Kirsten Antonides Malenthe Jansen VOLONTE
283 C jun duo Naomi Verbij Angelina Picciau VOLONTE
296 C jun duo Bente Janssen Edi Rooks UNITED
62 C sr groep Sanne Koch Byonce Ploum Tessa Koch OLYMPIA
57 C sr groep Ella de Laure Jessie Nuiten Romy Geuze ALIANZA
63 C sr groep Anne Brandse Claudia Kohnen Vicky Croonenberg BALANS
64 C sr groep Samantha Schmeets Ramona Direcks Fam Copier WILHELMINA
65 C sr groep Pamela Direcks Aimee Wetzels Fam Wierts WILHELMINA
284 C sr groep Emma Lammertink Naomi Goossen Christy Nijenkamp HELLENDOORN
285 C sr groep Chawila Putirulan Romee Bessembinder Norah Steggink HELLENDOORN
286 C sr groep Danique van Tienderen Mayra Glas Fenna Biersteker UNITED
287 C sr groep Lotte Knoop Kelly Kramer Chantal Verhoeven UNITED
288 C sr groep Esther v.d. Donk Madelon de Koning Quine Immink UNITED
289 C sr groep Natalia Gloc Sofie Klijberg Amber Castens GYMSPORT LEIDEN
290 C sr groep Nienke Jonker Charlotte de Jong Bonney Hokke LONGA
66 C sr groep Kimya Stekelenburg Nienke Vendel Sharon Mertens BREDAGYM
89 C sr duo Daphne Spelthaen Kamilla Amkreutz OLYMPIA
50 C sr duo Saar Wilmes Simone Hartwijk ALIANZA
291 C sr duo Melanie Piksen Evi Heetkamp HELLENDOORN
52 C sr duo Liv Rikken Tara Broos BREDAGYM
53 C sr duo Babette Verkerke Guus Rademakers BREDAGYM/

DELTASPORT

292 B jun groep Dion Ekkel Claudia v.d. Noort Bailey v.d. Zwaag HELLENDOORN
293

 

B jun groep Eva Gijsbers Laila Klaassen Maaike Rietveld DE LELEAART
294 B jun groep Nerissa Stilleboer Ruby de Leon Ilse Vos DOTO
295 B jun groep Linsey Wolff Vera Breugem Bo Kersten DOTO
43 B jun duo Nicky Bierings Julia Bobeldijk BREDAGYM
39 B sr groep Nanja Adema Lynn Arnoldussen Anoek Hoogeveen OLYMPIA
297 B sr groep Romy Holtvluwer Serena Holtvluwer Dewi Ganzeboom DOS
298 B sr groep Mirthe Rolleman Noah Nijkamp Meike Janssen HELLENDOORN
299 B sr groep Amber Koppen Tanja Wijnen Floor Versteeg DE LELEAART
40 B sr groep Bente Duurinck Sigha Verdiessen Janneke Martens BREDAGYM
300 B sr duo Tessa Gerner Jadyn Wijnands DOS
301 A pupil duo Dana Meijer Emma Barens UNITED
302 A jeugd groep Isa Poelen Danique Pol Sara Eijkenboom DE LELEAART
303 A jeugd groep Faye Hubers Lotus van Zoggel Olivia Konning DE LELEAART
304 A jun1 groep Esmee Balvers Jiska Schuttert Norah Schaap DE LELEAART
305 A jun2 groep Kim v.d. Bighelaar Sanne Driessens Steffie Vos DOTO