Lesrooster 2018/2019

Lesrooster GV Delta Sport 20-08-2018 t/m  30-07-2019

Turnhal Zierikzee          
Maandag
9.15-10.45 Bodyfit Gym  Gina, , Angela
15.45 – 17.15 recreatiegym  Gina
15.45 – 17.15 4 t/m 6 divisie jongens selectie Barbara, Joyce
16.30 – 19.30 B-selectie dames Babette,Barbara,Romé, Joyce, ,Angela
16.30 – 19.30 A-selectie 1e lijn op uitnodiging ,Gina, Lisa, Arie
16.30 -19.30 1 t/m 3 div jongens A-selectie Jutta
 19.30-21.00  Freerunnen Jesse, Boris Thijs, Maurice, Lasse
Dinsdag
16.00 – 19.00 A-selectie  (dames) Gina, Lisa
16.00 – 19.00 Jongensselectie 1e t/m 3e divisie Jutta
19.00 – 21.00 Free Running  j/m vanaf 8 jaar  Jesse,Thijs,Boris,, Maurice, Lasse
Woensdag
  9.30 – 10.30 Kind- en oudergym j/m 1-2 jr Gina, Sanne, Barbara
10.30 – 11.30 Kind- en oudergym j/m 2-4 jr Gina, Sanne, Barbara
13.00 – 14.30 Recreatie turnen vanaf 6 jaar tot en met 11 jaar  Sanne, Gina
14.30 – 16.30 Pre-selectie jongens/dames 5 t/m 7 jaar ,Sanne
15.30 – 18.30 A-selectie   (dames) Sanne, Gina
18.00-20.00 Acrogym selectie Wendy, Patricia, Romée
20.00-21.30 Freerunnen vanaf 12 jaar Boris
 Hal 1 16.30-18.30  Acrogym B Magda
Donderdag
16.00 – 17.00 Kleutergym, 4-6 jaar j/m José , Ninke
17.00 – 18.30 Gym/turnen 6-9 jaar    j/m José , Angela, Kayleigh,  Ninke,
18.30 -20.00 Gym/turnen 9-12 jaar  j/m(en ouder) José ,Angela, Ninke
17.00 – 19.00  C-selectie groep 1 (dames) Charlotte , Romée, Marijke, Patricia
19.00 – 21.00  C-selectie groep 2 (dames) Charlotte , Romée, Marijke, Patricia
20.00-21.30  Vrijturnen vanaf 18 jaar  Gina,Angela,Magda, Marijke
Vrijdag
9.30 – 10.30 Kind – en oudergym 1 tot 2 jaar Gina, Barbara, Marijke
10.30 – 11.30 Kind – en oudergym 2- 4 jaar  Gina ,Barbara, Marijke
14.30 – 16.00 Recreatie turnen vanaf 6/7 jaar enz.. Barbara
16.00-19.00 4 t/m 6 divisie jongens selectie Barbara, Joyce
16.00 – 19.00 A-selectie  (dames)  ,Sanne , Gina, Naomi
16.00 – 19.00 1 t/m 3 divisie jongens selectie Jutta
19.00 – 20.00 Springgroep 5-12 jaar  j/m Joyce, Eva, Anne-Li, Maurice, Marijke
20.00 – 21.00 Springgroep 12-en ouder j/m Joyce, Eva, Anne-Li, Maurice, Marijke
Zaterdag
9.00 – 11.00 Acrogym A en B  Wendy,Patricia, Romé, Rachel
Hal 1 11.00- 12.30 Acrogym voor beginners  Magda en Fleur
9.00 – 12.00 Pre – selectie  Sanne
11.00 – 14.00 A-selectie  (dames)  Gina
 11.00-14.00 1 t/m 3 divisie jongens selectie Jutta,  Dennis
14.00- 17.00 C-selectie  (dames) Charlotte , Romée, Patricia
13.00- 16.00 B-selectie  (dames) Babette , Joyce , Barbara, Ann-Li
Verdeeld op zaterdag selectie dames/choreografie
 

Locatie’s:

Turnzaal Laco-Sportcentrum Lange Blokweg 27a 4301 MN Zierikzee

Voor informatie omtrent de groepen en lessen:

Voorzitter Kees Verkerke:  voorzitter@deltasportgym.nl  en of  info@deltasportgym.nl tel: 0651402279  (0111-414216 tussen 9.30-17.30 uur)