Lesrooster 2020-2021

Lesrooster GV Delta Sport 24 augustus  t/m  30-07-2021

 

Turnhal Zierikzee          
Maandag
09.15-10.45 Bodyfit Gym  Annelies
14.30-16.30 voorinstap en instap b-jongens turnen Barbara
16.30-19.30 4 t/m 6 divisie jongens selectie Barbara
16.30 – 19.30 A-selectie dames  Arie, Gina, Anne-li, Joyce
16.30 -19.30 1 t/m 3 div jongens A-selectie Jutta
19.30-21.00  Freerunnen Boris, Jelles, Liam
Hal 1 Laco-Sportcentrum
17.00 – 20.00 Acrogym A/B/C-lijn Emil,  Wendy
Dinsdag
Turnhal
16.00 – 19.00 B-selectie  (dames) Babette, Joyce, Senna , Heping Patricia
Barbara
16.00 – 19.00 Jongensselectie 1e t/m 3e divisie Jutta
19.00 – 21.00 Free Running  j/m vanaf 8 jaar  Boris, Jelles, Liam
Woensdag
Turnhal
  9.30 – 10.30 Kind- en oudergym j/m 1-2 jr Mareij, Milou
10.30 – 11.30 Kind- en oudergym j/m 2-4 jr Mareij, Milou
13.00 – 14.30 Recreatie turnen vanaf 4 jaar tot en met 11 jaar  Barbara
14.30 – 16.30 Pre-selectie jongens/dames 5 t/m 7 jaar Barbara
16.00 – 19.00 A-selectie   (dames) Arie, Gina, Joyce, Anne-Li, Naomi
18.00-20.00 Acrogym selectie Wendy, Angela, Romée
20.00-21.30 Freerunnen vanaf 12 jaar Boris, Jelles, Liam
 Hal 1 Laco Sportcentrum
16.30-18.30 Acrogym B Angela
Donderdag
Turnhal
16.00 – 17.00 Kleutergym, 4-6 jaar j/m  Nienke en assistenten
17.00 – 18.30 Gym/turnen 6-9 jaar    j/m  Nienke en assistenten
18.30 -20.00 Gym/turnen 9-12 jaar  j/m(en ouder)  Nienke en assistenten
17.00 – 19.00  C-selectie groep 1 (dames) Romée, Noah, Patricia, Daphe
19.00 – 21.00  C-selectie groep 2 (dames)  Romée, Noah, Patricia,Daphe
20.00-21.30  Vrijturnen vanaf 18 jaar  Annelies
Vrijdag
Turnhal
9.30 – 10.30 Kind – en oudergym 1 ten 2 jaar Arie, Gina, Joyce
10.30 – 11.30 Kind – en oudergym 2- 4 jaar  Gina, Andrea, Milou
14.30 – 16.00 Recreatie turnen vanaf 6/7 jaar enz.. Robin
14.30-16.300 Pré-selectie Gina/Barbara
16.00-19.00 4 t/m 6 divisie jongens selectie Barbara,
16.00 – 19.00 A-selectie  (dames) Arie, Gina, Daphne
19.00 – 20.00 Springgroep 5-12 jaar  j/m Robin en assistenten
20.00 – 21.00 Springgroep 12-en ouder j/m Robin en assistenten
Zaterdag
Hal 1 Laco Sportcentrum
10.00-11.00 A-selectie Arie ,Anne-Li, Joyce, Daphne
11.00 – 12.30 Acro 2 Magda en Yvonne
tot 14.00 uur Warming up voor B/C-selectie Babette/Romée
Turnhal
09.00-11.00 Acrogym Wendy, Angela, Carola
11.00-12.00 uur Acro-selectie C  Carola
11.00 – 13.00 A-selectie  (dames)  Anne-Li, Joyce, Daphne
11.00-14.00 1 t/m 3 divisie jongens selectie Jutta
14.00- 17.00 C-selectie  (dames) Romée, Patricia, Daphne
12.00-14.00 B-selectie  (dames) Babette , Joyce ,  Ann-Li, Heping

Locatie’s:

Turnzaal Laco-Sportcentrum Lange Blokweg 27a 4301 MN Zierikzee

Voor informatie omtrent de groepen en lessen:

Voorzitter Kees Verkerke:  voorzitter@deltasportgym.nl  en of  info@deltasportgym.nl tel: 0651402279  (0111-414216 tussen 9.30-17.30 uur)