Bestuur

 

Kees Verkerke

Voorzitter

voorzitter@deltasportgym.nl

Peter van Welt

Penningmeester

penningmeester@deltasportgym.nl

Marinda Meijer

secretaresse

secretaris@deltasportgym.nl

 

Bijzondere taken naast het bestuur

leon-202012

Leon Kemmeren Ledenadministrateur

Marinda Meijer (ondersteuning ledenadministratie)

ledenadministratie@deltasportgym.nl

angela

Angela Schoute

Ondersteuning penningmeester

2epennngmeester@deltasportgym.nl

 

Technische zaken

Kees Verkerke  (voorzitterschap)

Jutta Padmos

Milou Verkerke (ondersteuning p/p)

Babette Verkerke

Toos Huyzen

Suus Baart

Boris Odiot

Romée Baart

Robin Rebel

Wedstrijdcommissie

Kees Verkerke (interim voorzitter)

Leon Kemmeren

Jan-Jaap van der Wekken

Chantal Krakeel  catering@deltasportgym.nl

Jelles van Geffen

 

Sponsorcommissie

Marina Meijer

Peter van Welt

sponsering.pr@deltasportgym.nl

Kledingcommissie

Marina Goudzwaard marina69goud@hotmail.nl

Liselore van der Wekken

Sytske de Looze

Rebecca van Welt

Annemieke Biesma

Renate Driesse

Evenementencommissie

evenementen@deltasportgym.nl

Vacature

Jurycommissie

Toos Huyzen  toosjuh1959@gmail.com

OZAK (open Zeeuwse Acro kampioenschappen commissie)

Toos Huyzen  voorzitter

Wendy Huyzen ozak@deltasportgym.nl

Angela Schouten

Romy Baart

Miranda van den Hoek

Cindy de Ronde

Kees Verkerke

Marinda Meijer

Cindy van der Weelen

OZFK (Open Zeeuwse Freerun Kampioenschappen)

Boris Odiot

Liam Ruff

Jelles van Geffen

Kees Verkerke

 

OZK (Open Zierikzeese Kampioenschappen)

Romée Baart voorzitter

Daphne Rotte

Janneke Grauss

Annegreet de Ronde

Babette Verkerke

Fleur Brockhus

Marinda Meijer

Noah de Ruijter

Liselore van der Wekken

Contact persoon Turnzaal GV Delta Sport

Kees Verkerke voorzitter@deltasportgym.nl

Gedecoreerden

Ereleden

Gina Kemmeren (2021)

Pieternel van der Linde (2021)

Anita Reintjens (2016)

Leon Kemmeren (2016)

Krijn Saman (2016)

Nico de Keijzer  (1984)

Speld van verdiensten brons KNGU

Krijn Saman  (2007)

José Ringelberg  (2012)

Leon van Kemmeren (2014)

Jutta Padmos (2014)

Andere onderscheidingen

Kees Verkerke (Ridder  In de Orde van OranjeNassau) (2015)

Prestatiebeker GV Delta Sport

2021 Niet uitgereikt wegens corona

2020 Stan de Looze

2019 Jur van der Wel

2018 Marika Padmos

2017 Jur van der Wel, Chris Leenheer, Sam Groothedde en Stan de Looze

2016 Romy Reintjens

2015 Anne-Li Slootmaker

2014 Marika Padmos

2013 Joyce Papeveld

2012  Lisa Padmos

2011  Joyce Huijers

2010  Wolfram Tiele

2009 (niet uitgereikt)

2008  Iman Padmos Jr

2007  Suzanne Geurts

2006  Chayenne Bakker

2005  Sanne Tamerus

Verdienstenbeker GV Delta Sport

2021 Niet uitgereikt wegens corona

2020 Manon Rotte

2019 Gina Kemmeren

2018 Wendy en Toos Huyzen

2017 Marjan de Glopper

2016 Julian Ringelberg

2015  Rob Reintjens

2014  Yanne Kuppens

2013  Leon Kemmeren

2012  Kees Verkerke

2011  Irma Moerman

2010  José Ringelberg

2009 (niet uitgereikt)

2008  Sanne Tamerus

2007  Janita Giljam en Sandra Dorst

2006 Jutta Padmos

2005  Ilonka Kemmeren