Bestuur

 

Kees Verkerke

Voorzitter

voorzitter@deltasportgym.nl

OLYMPUS DIGITAL CAMERA Manon Rotte

Secretaresse

Evenementen

secretaris@deltasportgym.nl

Magda Leijten Magda Leijten

Penningmeester

penningmeester@deltasportgym.nl

pieternel-202012 Pieternel van der Linde

PR-en Sponsoring

Vice-voorzitter

sponsering.pr@deltasportgym.nl

 Patricia Bakelaar Patricia Bakelaar

Evenementen en juryzaken

juryevementen@deltasportgym.nl

 

 

 angela Angela Schoute

2e penningmeester

2epennngmeester@deltasportgym.nl

 

Patrick Ommering

Algemeen

Selectie begeleiding

selectiebegeleiding1@deltasportgym.nl

Linda van der Meer

2e secretaresse

Evenementen

evenementen@deltasportgym.nl

Karin Bouwens

Algemeen

selectie begeleiding

selectiebegeleiding2@deltasportgym.nl

 

Bijzondere taken naast het bestuur

leon-202012

Leon Kemmeren Ledenadministrateur

ledenadministatie@deltasportgym.nl

Technische zaken

Kees Verkerke  (voorzitterschap)

Jutta Padmos

Milou Verkerke (ondersteuning p/p)

Babette Verkerke

Gina Kemmeren

Toos Huyzen

José Ringelberg

Boris Odiot

Romée Baart

Patrick Ommering

Wedstrijdcommissie

Ronald Offerhaus (voorzitter)

Jutta Padmos

Annette Kooman

Leon Kemmeren

Marjan de Glopper catering@deltasportgym.nl

Jan-Jaap van der Wekken

Bas Groothedde

Patrick Ommering

Marian van der Welt

Chantal Krakeel

 

Sponsorcommissie

Sandy Troost

Pieternel van der Linde

Vera van der Moezel-Weeda

sponsering.pr@deltasportgym.nl

Kledingcommissie

Magda Leijten

Chantal Cloodt

Nicole Harsveldt

Marina Smits

Sytske de Looze

Evenementencommissie

Patricia Bakelaar  juryevementen@deltasportgym.nl

Manon Rotte (vice-voorzitter)

Linda van der Meer (voorzitter)

Marian van der Welt

Jurycommissie

Patricia Bakelaar (voorzitter) juryevementen@deltasportgym.nl

Annette Kooman

OZAK (open Zeeuwse Acro kampioenschappen commissie)

Kees Verkerke

Toos Huyzen

Wendy Huyzen

Angela Schouten

Gina Kemmeren

Romy Baart

Silvia Groenendijk

Miranda van den Hoek

Advisieraad GV Delta Sport

Delta Sport heeft een adviesraad die beleidsplannen uitwerkt en toets. Op die basis maakt het een meerjarenplan en strategie. De adviesraad heeft een adviserende taak naar het bestuur.

De adviesraad/strategie bestaat uit:

Ellen Bentlage

Anita Reintjens

Eline Vrijland

Sytske de Loos

Rianne Offerhaus

Linda van der Meer

Mevrouw Raats

Romy Reintjens

 

Contact persoon Turnzaal GV Delta Sport

Kees Verkerke voorzitter@deltasportgym.nl

Gedecoreerden

Ereleden

Nico de Keijzer  (1984)

Anita Reintjens (2016)

Leon Kemmeren (2016)

Krijn Saman (2016)

Speld van verdiensten brons KNGU

Krijn Saman  (2007)

José Ringelberg  (2012)

Leon van Kemmeren (2014)

Jutta Padmos (2014)

Andere onderscheidingen

Kees Verkerke (Ridder  In de Orde van OranjeNassau) (2015)

Prestatiebeker GV Delta Sport

2019 Jur van der Wel

2018 Marika Padmos

2017 Jur van der Wel, Chris Leenheer, Sam Groothedde en Stan de Looze

2016 Romy Reintjens

2015 Anne-Li Slootmaker

2014 Marika Padmos

2013 Joyce Papeveld

2012  Lisa Padmos

2011  Joyce Huijers

2010  Wolfram Tiele

2009 (niet uitgereikt)

2008  Iman Padmos Jr

2007  Suzanne Geurts

2006  Chayenne Bakker

2005  Sanne Tamerus

Verdienstenbeker GV Delta Sport

2019 Gina Kemmeren

2018 Wendy en Toos Huyzen

2017 Marjan de Glopper

2016 Julian Ringelberg

2015  Rob Reintjens

2014  Yanne Kuppens

2013  Leon Kemmeren

2012  Kees Verkerke

2011  Irma Moerman

2010  José Ringelberg

2009 (niet uitgereikt)

2008  Sanne Tamerus

2007  Janita Giljam en Sandra Dorst

2006 Jutta Padmos

2005  Ilonka Kemmeren