Trainers

Selectie-turnen
Julian Liam rik van duin
Julian Ringelberg  Liam Ruff (voorlopig in Australië) Rik van Duin
hoofdtrainer heren-selectie  Assistent-trainer heren-selectie assistent- trainer herenselectie
Freerunnen, recreatiegroepen Springgroepen, freerunnen
Jutta Barbera sanne Tamerus
Jutta Padmos Barbara van den Berg Sanne Tamerus
trainers-coördinator trainster B-selectie J/M hoofd-trainster A-selectie turnen dames
A-selectie turnen dames kind- en oudergym/springgroep/freerun kind en oudergym
Gina daphne sanne reintjens
Gina Kemmeren  Daphne Rotte Sanne Reintjens
Trainster  Assistent-trainster C-selectie assistent trainster/selecties
A-selectie/B-selectie/springgroepen,  recreatie-turnen selectie- turnen dames
kind- en oudergym, volwassengym 35+
Arie de Korte  dennis swinkels melissa
 Arie de Korte  Dennis Swinkels  Melissa Dooge
 Trainer  Assistent jongens turnen  Aaistent trainster selectie
 A-selectie
Xin Da vd Wekken trainer amy leijten anne-li trainer
Xin-Da van der Wekken Amy Leijten  Anne-Li Slootmaker
Trainster in opleiding Trainster in opleiding  Trainster in opleiding
Selectie Selectie Selectie en springgroepen
senna poortvliet Lisa padmos trainer Heping
Senna Vrijland  Lisa Padmos  Heping Harsveldt
Trainster in opleiding  Assistent trainster selecties  Assistent trainer selectie
babette Charlotte naomi houtzager
 Babette Verkerke  Charlotte van Gils Naomi Houtzager
hoofdtrainster-B-selectie hoofdtrainster C-selectie assistent-trainster selectie
springgroepen
Rome Joyce
 Romé Baart Joyce Papeveld
Assistent C selectie turnen, Gym/ turnen, assistent selectie-turnen, springgroepen en meer….
Sam van Duin
Assistent trainster C-selectie

 Acrogym

 Wendy Huyzen  Rachel  
Wendy Huyzen  Rachel Spelier  Patricia Bakelaar
Hoofdtrainster Acrogym  Assistent trainster Acrogym  Assistent trainster acrogym
     
Magda Leijten Fleur Brockhus  Rachel Flore
Assistent trainer Acrogym Assisstent trainer Acrogym  Assistent trainer Acrogym
Dansafdeling
Vacature
  Recreatie turnen Delta Sport
Vivian  jose
 Vivian in ’t Anker  José Ringelberg
 Assistent Gym/turnen Assistent C-selectie turnen hoofdtrainster Gym/turnen
ninke marissa vd pouw
 Ninke in ’t Anker  Marissa van der Pouw
 Assistent Gym/turnen  assistent-trainster
Gym/turnen

Free-Running Delta

Liam  Ilyn Schults rik van duin
 Liam Ruff (voorlopig in Australië)  Ilyn Schults  Rik van Duin
Trainer Freerunnen Trainer Freerunnen Hoofdtrainer
   
Jesse van der Linden  Thijs Everaarts
Trainer freerunnen (deel hoofdtrainer)  Trainer Freerunnen

Springgroepen

Lotte  marijke flikweert Mark de Bruine
 Lotte van der Sluis  Marijke Flikweert  Mark de Bruine
 Trainster  Trainster  Trainer
 Springgroepen  Wedstrijd springgroep  Freerunnen/springgroepen
milou verkerke suzanna
 Milou Verkerke  Suzanna Engelen
Hoofdtrainer springgroepen,wedstrijdspringgroepen  Trainster
 vrij-turnen  Springgroepen/recreatiegym