Lesrooster 2017/2018

Lesrooster GV Delta Sport 2016 t/m  30-07-17

Turnhal Zierikzee
Maandag
9.15-10.45 Bodyfit Gym  Gina, Sanne, Angela
15.45 – 17.15 recreatiegym  Gina, Sanne
15.45 – 17.15 4 t/m 6 divisie jongens selectie Barbara
16.30 – 19.30 B-selectie en dames 1e lijn A Babette,Barbara,Romé, Joyce, Gina,Julian
16.30 – 19.30 1 t/m 3 divisie jongens selectie Julian Ringelberg
 19.30-21.00  Freerunnen Marc,Ilya,Jesse
Dinsdag
16.00 – 19.00 A-selectie  (dames) Sanne ,Arie , Jutta, Gina,Lisa
16.00 – 19.00 Jongensselectie 1e t/m 3e divisie Julian
19.00 – 21.00 Free Running  j/m vanaf 8 jaar Ilya , Rik, Mark, Jesse,Thijs,Boris
Woensdag
  9.30 – 10.30 Kind- en oudergym j/m 1-2 jr Gina, Sanne, Barbara
10.30 – 11.30 Kind- en oudergym j/m 2-4 jr Gina, Sanne, Barbara
13.00 – 16.00 Pre-selectie  (dames) Sanne,
13.00 – 16.00 Pre-selectie jongens 5 t/m 7 jaar Sanne
15.30 – 18.30 A-selectie   (dames) Sanne  en Gina,
18.00 – 20.00 Acrogym vanaf 5/6 jaar Wendy Huyzen,Patricia,Romée,Rachel
19.00-20.30 Wedstrijdspringgroep j/m , Lotte ,Joyce
Donderdag
16.00 – 17.00 Kleutergym, 4-6 jaar j/m José , Ninke
17.00 – 18.30 Gym/turnen 6-9 jaar    j/m José , Angela, Kayleigh, Melissa, Ninke, Suzanne
18.30 -20.00 Gym/turnen 9-12 jaar  j/m(en ouder) José ,Angela, Ninke ,Suzanne
17.00 – 19.00  C-selectie groep 1 (dames) Charlotte , Romée, Marijke
19.00 – 21.00  C-selectie groep 2 (dames) Charlotte , Romée, Marijke
Vrijdag
9.30 – 10.30 Kind – en oudergym 1 tot 2 jaar Gina, Sanne
10.30 – 11.30 Kind – en oudergym 2- 4 jaar  Gina ,Sanne
16.00-19.00 4 t/m 6 divisie jongens selectie Barbara, Marijke
16.00 – 19.00 A-selectie  (dames) Sanne , Gina, Naomi
16.00 – 19.00 1 t/m 3 divisie jongens selectie Julian
19.00 – 20.00 Springgroep 5-12 jaar  j/m Rik, Boris, Mark, Suzanne, Anne-Li,Marijke
20.00 – 21.00 Springgroep 10-en ouder j/m Rik, Boris, Mark, Suzanne, Anne-Li,Marijke
18.00 – 20.00 Wedstrijd springgroep  j/m Joyce, Marijke
Zaterdag
 
 9.00-12.00 Pré-slectie jongens 5 t/m 7 jaar  Julian en Dennis
9.00 – 11.00 Acrogym  Wendy Huyzen, Patricia, Rachel en Romée
11.00- 12.30 Acrogym voor beginners  Magda en Fleur
9.00 – 12.00 Pre – selectie Sanne
 10.00 – 13.00 A-selectie  (dames) Sanne , Julian, Jutta
 9.00-12.00 1 t/m 3 divisie jongens selectie Julian Ringelberg, Jutta,  Dennis
13.00- 16.00 C-selectie  (dames) Charlotte van Gils,Vivian en Romée
13.00- 16.00 B-selectie  (dames) Babette , Joyce , Barbara
Verdeeld op zaterdag selectie dames/choreografie
 
 
 
 

Locatie’s:

Turnzaal Laco-Sportcentrum Lange Blokweg 27a 4301 MN Zierikzee

Voor informatie omtrent de groepen en lessen:

Trainers cördinator Jutta Padmos: trainers@deltasportgym.nl   tel: 0651977467

Voorzitter Kees Verkerke   : voorzitter@deltasportgym.nl  tel: 0651402279  (0111-414216 (9.30-17.30 uur)